Deutsche Bahn надасть своїх менеджерів для управління «Укрзалізниці» після етапу консультацій

Deutsche Bahn надасть своїх менеджерів для управління «Укрзалізниці» після етапу консультацій
фото dpa
Deutsche Bahn допоможе в реформуванні «Укрзалізниці»

Німецька компанія Deutsche Bahn готова у перспективі надати своїх менеджерів Укрзалізниці для консультацій. Про це в розповів член правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn Рональд Пофалла, повідомляє Deutsche Welle.

«На початковому етапі йтиметься про консультування… Якщо консультування матиме успіх, можливо йтиметься про те, щоб кілька наших менеджерів підтримали керівництво Укрзалізниці в процесі управління. Тобто управління Укрзалізницею буде здійснюватися, як і раніше, самими українцями, але буде підсилено нашими менеджерами», – зазначив Пофалла.

Пофолла зазначив, що попередні оцінки свідчать про існування потреби в оптимізації української залізниці з економічної точки зору.

Він зауважив, що залежно від того, наскільки успішним буде консалтинг, можуть бути запроваджені подальші кроки.

За будь-яких умов, німецька сторона вважає, що починати роботу треба швидко, якщо цього хочуть українці.

Як інформував ZAXID.NET, 5 лютого «Укрзалізниця», німецька залізниця Deutsche Bahn та її компанія-підрозділ по консалтингу DB Engineering & Consulting підписали меморандум про взаєморозуміння та стратегічне партнерство, в якому йдеться про надання німецькою стороною управлінської та/або технічної підтримки.

Раніше повідомлялось, що німецький залізничний оператор Deutsche Bahn з урядом України та найбільшим українським залізничним перевізником «Укрзалізницею» опрацьовують питання стратегічного партнерства.

Міністерство інфраструктури підписало з найбільшим залізничним оператором Німеччини «Меморандум про взаєморозуміння».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук