ДФС пропонує разову податкову амністію для фізосіб

ЕкономікаОльга Карабан, 20 грудня 201421151

Державна фіскальна служба ()ДФС в рамках запровадження системи загального контролю доходів і витрат громадян, яка обговорюється в контексті майбутньої податкової реформи в Україні, готова запропонувати українцям разову податкову амністію без яких-небудь санкцій з боку фіскальних органів.

Про це повідомив голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус на своїй сторінці у Facebook.

«ДФС пропонуватиме фізособам разове добровільне декларування готівки і майна, при цьому ніяких санкцій не буде. Це так звана податкова амністія для громадян. Пізніше дані разових декларацій враховуватимуться при порівнянні доходів і витрат. Такий метод контролю використовується в багатьох країнах. Це ефективний інструмент протидії корупції і ухиленню від сплати податків», - написав він.

Як нагадує УНІАН, у вересні поточного року уряд запропонував парламенту узгодити і затвердити нове податкове законодавство, змінивши базу оподаткування і його основні принципи. На новій податковій базі, за розрахунками уряду, має бути сформований проект бюджету на 2015 рік. При цьому механізм безпосередньо контролю за витратами і доходами громадян, як очікується, максимально застосовуватиметься до державних чиновників вищого рангу як захід боротьби з корупцією

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук