ДФС розповіла про спрощення для платників податків при оформленні товарів на митниці

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 16 лютого 20186280

Платники податків можуть оформлювати товари на митниці в режимі онлайн без присутності на пункті пропуску завдяки доопрацьованому програмному забезпеченню, повідомила у п’ятницю, 16 лютого, Державна фіскальна служба (ДФС).

«Ми доопрацювали програмний продукт, в якому сьогодні працюють митники і всі суміжні служби, які представлені і здійснюють контроль у пунктах пропуску. І сьогодні платник податків за допомогою відповідного програмного забезпечення може в режимі онлайн з телефона, планшета або іншого пристрою фактично здійснювати всі процеси митного оформлення, не перебуваючи безпосередньо в пункті пропуску або на внутрішній митниці», – заявив виконувач обов’язків голови ДФС Мирослав Продан.

Крім того, платникам податків більше не потрібно надсилати відскановані документи кілька разів. Тепер поданий в інформаційну систему відсканований документ доступний в інформаційній системі для всіх контролюючих органів. При цьому слід вказувати код, номер і дату документа, а також номер справи, до якої він прикріплений.

Загалом, зі слів Продана, сьогодні 89% митних оформлень товарів на експорт вже здійснюється за принципом «єдиного вікна». В той же час серед імпортерів ця кількість дещо менша та складає 69%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук