ДФС стверджує, що відновила втрачені раніше 500 тис. електронних документів

ЕкономікаО.Г., 19 квітня 20160

Державна фіскальна служба України підтвердила збій в роботі своєї автоматизованої системи «Управління документами» і вже відновила втрачені 3 Терабайти інформації. Про це повідомляється на сайті відомства.

«Заходи щодо відновлення втраченої інформації завершені, документи в електронному вигляді відновлені відповідно до оригіналів, які зберігаються у паперовому вигляді», - написано в повідомленні.

ДФС стверджує,що причиною збою в систем є застарілість обладнання, неможливість забезпечення належних умов для розташування серверів та іншого обладнання, а також належного рівня захисту інформації.

«З метою виявлення причин такого збою керівництво ДФС ініціювало проведення відповідної внутрішньої перевірки.  За її результатами було встановлено, що збій привів до втрати електронних копій внутрішніх документів, а також частини зовнішньої кореспонденції, яка надходила до ДФС. За допущені прорахунки та неналежне виконання службових обов’язків в цьому конкретному випадку відповідальні особи були притягнені до дисциплінарної відповідальності та звільнені. На теперішній час усі інформаційні системи ДФС працюють у штатному режимі», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора ЗМІ опублікували наказ ДФС, згідно з яким «фіскали» внаслідок збою в роботі системи управління інформації та технічних неполадок в серверах з 6 по 11 грудня 2015 року втратили 3 Тбайти інформації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук