ДФС вимагає розірвати контракт з головою «Укрнафти» Марком Роллінсом

ЕкономікаОксана Руда, 26 квітня 20163600
Марк Роллінс

Державна фіскальна служба вимагає від НАК «Нафтогаз України» розірвати контракт з головою правління ПАТ «Укрнафта» Марком Роллінсом. Про це йдеться в документі, текст якого має в своєму розпорядженні OilNews.

У листі, адресованому голові «Нафтогазу» Андрію Коболєву зазначено, що податковий борг «Укрнафти» за час виконання своїх повноважень Марком Роллінсом не тільки не скоротився, але зріс ще на 2 млрд грн, досягнувши 10,6 млрд грн.

Крім того, повідомляється, що податкова неодноразово зверталася до Роллінса з вимогою погашення боргу, однак він не вжив необхідних заходів, чим порушив українське законодавство.

«У зв'язку з тим, що податковий борг і його збільшення є підставою для розірвання трудового контракту з керівником, офіс великих платників податків звертається до «Нафтогазу"» з поданням на розрив контракту з Марком Роллінсом», – йдеться в листі.

Нагадаємо, що заборгованість ПАТ «Укрнафта» перед державним бюджетом станом на 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд грн.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд грн.

Чистий збиток «Укрнафти» за 2015 рік становить 4,9 млрд грн.

Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

Раніше голова компанії Марк Роллінс заявляв, що «Укрнафта» розрахується з державним бюджетом України за податковими боргами після покриття газової, дебіторської заборгованості перед компанією.

У лютому цього року все майно ПАТ «Укрнафта» заарештували в рамках стягнення податкової заборгованості.

Зазначимо, що «Укрнафта» є найбільшою українською нафтодобувною компанією. «Нафтогазу» належить 50%+1 акція «Укрнафти», групі компаній «Приват» Ігоря Коломойського – близько 42% акцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук