ДФС виявила у фірми Дубневичів порушення на майже ₴700 млн

ЕкономікаІ.Р., 20 липня 201819301

Львівська ДФС викрила схеми ухилення від сплати податків, які застосовувало ТзОВ «Корпорація КРТ». Загалом податківці зафіксували порушень за різними схемами на майже 700 млн грн.

Як повідомили у львівській ДФС, аналізуючи діяльність ТзОВ «Корпорація КРТ», податківці виявили, що компанія реєструвала податкові накладні на реалізацію мазуту, однак не купувала його. «Таким чином, формуються віртуальні витрати та податковий кредит по податку на додану вартість. Так, за період 2015-2017 роки здійснено придбання віртуального мазуту на суму ПДВ 64,9 млн грн, а реалізовано на суму ПДВ 156 млн грн», – мовиться в повідомленні.

Також ДФС виявила фіктивне придбання автомобілів, автобусів, мотоциклів, причепів та напівпричепів до них, тягачів, сільськогосподарської техніки та екскаваторів в загальній кількості понад дві тисячі одиниць. За інформацією податківців, такі операції призвели до втрат бюджету лише по ПДВ понад 77,2 млн грн.

«Щоб припинити протиправну діяльність підприємства, податківцями здійснено 15 спроб провести перевірки, але ТзОВ «Корпорація КРТ» не допускало фахівців шляхом безкінечних і безпідставних судових оскаржень дій ДФС. Відносно службових осіб ТзОВ «Корпорація КРТ» відкрито кримінальне провадження, що кваліфікується за ч. З ст. 212 та ст. 205 КК України. Крім того, отримано ухвалу суду щодо надання дозволу на проведення позапланової документальної перевірки ТзОВ «Корпорація КРТ». Перевірку проведено та складено акт, яким встановлено порушення на понад 400 млн грн», – повідомили в ДФС.

Через такі порушення з квітня 2018 року «Корпорації КРТ» заблокували реєстрацію податкових накладних.

За даними аналітичної системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками «Корпорації КРТ» є народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук