ДФС за півроку виявила 10,3 тис. неоформлених працівників

Порушення під час виплат зарплат та інших доходів виявили у 43% перевірених суб'єктів

Під час перевірок із січня по червень 2019 року Державна фіскальна служба виявила 10,3 тис. найманих працівників без офіційного оформлення. Крім того, ДФС виявила порушення під час виплати зарплат та інших доходів у 43% перевірених суб'єктів господарювання. Про це йдеться в повідомленні прес-центру ДФС.

«За результатами перевірок порушникам донараховано до сплати 471,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 161,1 млн грн єдиного внеску та 35,4 млн грн військового збору», - сказано в повідомленні відомства.

Натепер з роботодавцями проводиться роз'яснювальна робота щодо дотримання податкового законодавства. Завдяки цьому за півроку роботодавцями додатково укладено 82,2 тис. трудових договорів з найманими працівниками.

«За підсумками січня-червня 2019 року до держреєстрації залучено 11,8 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність неофіційно. До бюджетів додатково сплачено 12,5 млн грн податків і зборів та 14,4 млн грн єдиного внеску», - свідчать дані ДФС.

Нагадаємо, на початку липня центральний апарат Державної податкової служби (ДПС) перевів із фіскальної служби 150 співробітників. Найближчим часом планується переведення 30% співробітників. Коли це станеться, Кабмін зможе покласти на відомство податкові функції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук