Діаспора подарувала бійцям АТО квитки на концерт Брії Блессінг у Львові

Головні новини Львова 12.01Оксана Сенишин, 12 січня 2016, 14:57 803 1

Українська співачка американського походження Брія Блессінг у четвер, 14 січня, дасть концерт «Світло» у Львові. Концерт буде частково благодійним, завдяки діаспорі в Америці і Данії 70 квитків отримають бійці, сім’ї загиблих, а також люди з особливими потребами.

Брія прагне, щоб з її концерту кожен повернувся додому зміненим. Тому й програму підбирає особливу: зазвучать відомі з дитинства англомовні колядки – «Тиха ніч», «Земле радій», «Чи знала Ти, Маріє?», також й українські. В поміч гітара Брії, з якою торік об’їздила зону АТО, даючи концерти бійцям. Інструмент раритетний – з автографами воїнів.

«Тут багато надписів-побажань. Навіть номер телефону є. Але я ще не дзвонила за ним. Думала, може все ж таки треба набрати цього воїна. Запитати, як він? Ця гітара – просто вже скарб. Люди кажуть: «Брія, ти вже можеш на аукціоні її продавати за великі гроші». А я кажу, що гроші – ніщо. Тут просто є автографи таких людей, яких вже немає в живих. Це безцінно. Я аж до смерті її берегтиму», – поділилася думками співачка Брія Блессінг.

Після концертів на сході Брія гастролювала рідною Америкою. Тоді зібрала близько $50 тис. для наших воїнів. Тож і цей четверговий концерт в Event-hall «КІНО» частково буде благодійним.

«Долучилася до концерту діаспора в Америці і в Данії. Вони хотіли б прийти на концерт. Але оскільки не зможуть, то купили квитки, щоб ми роздавали їх іншим людям», – розповіла Брія Блессінг.

Сімдесят квитків роздадуть бійцям, сім’ям загиблих, людям з особливими потребами та малюкам, про яких теж часто піклуються.

«За кордон вперше ми поїхали в Данію. Це був благочинний концерт. Кошти виручені йшли на українських дітей, які хворіли і лікувалися в лікарнях Данії», – розповів гітарист Дмитро Чаплаєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук