Ділянку під будівництво індустріального парку у Рясне-2 продадуть

ЕкономікаІрина Скіць, 1 жовтня 20155760

Депутати Львівської міськради проголосували за проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею майже 23,5 га у Рясне-2 для подальшого її продажу. За відповідну ухвалу проголосували 57 депутатів. 

На цій ділянці ТОВ «СітіПарк Львів» планує будувати індустріальний парк. У серпні Львівська міська рада надала ділянку цій компаній в оренду на 30 років, однак нині «СітіПарк Львів»  планує придбати цю землю.

Перед голосуванням про оцінку землі депутати наполягали на необхідності сплати «СітіПарк Львів»  авансу у розмірі 20% від вартості земельної ділянки ще перед проведенням її оцінки. Однак начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич пояснила, що це лише перша ухвала, якою дозволяється провести оцінку землі. «Наступними ухвалами ми будемо визначати вартість земельної ділянки та розмір авансу», - пояснила вона.

Нагадаємо, у липні відбувся конкурс на визначення керуючої компанії з будівництва парку, переможцем якого стало ТОВ «СіТіПарк Львів», яке є філією голландської компанії «СТР».

Згідно з бізнес-планом, компанія-переможець будуватиме індустріальний парк у Львові за власний кошт. Тут планується вкласти у будівництво майже €50 млн і розмістити на 100 тис. кв м близько 20-30 компаній. Мова йде про створення понад 3 тис. нових робочих місць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук