У шелтері для переселенців від БО «100% життя», що на вул. Залізничній, 7 у Львові, вже третю добу немає електроенергії. Її відімкнув орендодавець – директор скандальної будівельної фірми «Ірокс» Ігор Микичак. Про це повідомляють в благодійній організації.
Також Ігор Микичак замінив замки на деяких приміщеннях і мешканці шелтеру не мають доступу до душових кімнат.
Як повідомляв ZAXID.NET, у середу, 27 березня, у Львові трапився конфлікт у шелтері для переселенців від БО «100% життя». Директор ПП «Ірокс», у якого організація орендує приміщення, Ігор Микичак увірвався в шелтер, ледь не побив консультантку та заявив про права на майно благодійної організації.
БО «100% життя» сплачує за оренду приміщень близько 65 тис. грн на місяць. Термін дії договору оренди – до 1 травня. Після цього шелтер має переїхати у власне приміщення організації. Та директор ПП «Ірокс» перешкоджає працівникам шелтеру перевозити речі – ліжка і матраци, що зараз не використовуються, він заявляє, що це його майно, хоча БО має документи на підтвердження того, що воно куплене або передане благодійниками.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиЧерез дії Ігоря Микичака, БО «100% життя» звернулася з офіційним листом до уповноваженого Верховної ради з прав людини Дмитра Лубінця, а також просить втрутитись в ситуацію владу Львова та області.
Додамо, що компанія «Ірокс» відома низкою будівельних скандалів у Львові. Зокрема житлові будинки на вул. Антонича – Майданна та вул. Шевченка, 418 збудували з порушенням містобудівного законодавства. А її директора Ігоря Микичака у 2018 році затримували за підозрою у шахрайстві та підробленні документів під час будівництва ЖК на Рясному, вирок у цій справі досі не винесений.