Директора «Третьяковки» звільнили за нелояльність до Путіна, - ЗМІ

Причиною раптового звільнення директора одного із найбільших та найвідоміших музеїв Росії, Третьяковської галереї, Ірину Лебедєва, могли звільнити через те, що вона не підписувала лист діячів культури на підтримку політики президента РФ Володимира Путіна з приводу анексії Криму та політики щодо України, наголошує радіо «Свобода».

Нагадаємо, що серед тих музейчиків які листа підписали є імена президента ГМОМ ім. Пушкіна Ірини Антонової та директора Російського музею Володимира Гусєва.

Сама Лебедєва, яку несподівано для всіх звільнили минулого тижня, заявила, що не розуміє причин свого звільнення. За її словами, єдина претензія, яку міністр культури Володимир Мединський висловив їй особисто, - недостатньо активне, на його думку, скорочення штату співробітників.

Експерти та працівники одного із найбільших та найвідоміших музеїв Росії дивуються з приводу настільки раптового звільнення Ірини Лебедєвої, контракт з якою продовжили на п'ять років лише у липні минулого року.

Старший науковий співробітник музею Тетяна Горячева розповіла «Свободі», що для колективу зміна керівництва абсолютно незрозуміла: «Лебедєва - прекрасний професіонал, знавець, фахівець в області мистецтва початку XX століття. Вона енергійна людина, трудоголік, працює по 10 годин на добу. І людина дуже чесна і порядна».

Нагадаємо, що у США тривають протести проти диригента Валерія Гергієва, який не лише підписав листа, але і підтримував агресивну політику РФ у численних інтерв'ю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук