Російські митці підтримали дії Путіна в Криму (список)

Оксана Панчишин, 12 березня 201462140
Російські митці підтримали дії Путіна в Криму (список)
фото purin2012.ru
Російські митці підтримали позицію Путіна щодо України

Міністерство культури Росії оприлюднило заяву російських митців на підтримку позиції Володимира Путіна щодо України і Криму зокрема. Свої підписи під цією заявою поставили близько 90 російських діячів культури і мистецтва, багато з яких користувалися повагою і популярністю в Україні.

У заяві йдеться, що «наша (українська і російська, – ред.) спільна історія і спільне коріння, наша культура і її духовні джерела, наші фундаментальні цінності і мова об’єднали нас назавжди».

«Ми хочемо, щоб єдність наших народів і наших культур мала міцне майбутнє. От чому ми твердо заявляємо про підтримку позиції президента Російської Федерації щодо України і Криму», – наголошено в повідомленні.

Свої підписи під цією заявою поставили вже понад 100 російських діячів культури і мистецтва. Серед них є й вихідці з України. Це, зокрема, музикант Юрій Башмет, кінорежисер Володимир Бортко, актор Василь Лановий.

Серед підписантів є актори Олексій Баталов, Сергій Безруков, Михайло Боярський, артисти Лев Лещенко, Надія Бабкіна, Микола Расторгуєв та Олег Газманов, піаніст Денис Мацуєв, диригенти Юрій Башмет і Володимир Співаков, кінорежисери Федір Бондарчук і Павло Лунгін, актор і кінорежисер Станіслав Говорухін, керівник Театру естради Геннадій Хазанов, художній керівник МХТ ім. А. П. Чехова Олег Табаков, президент Російської академії мистецтв Зураб Церетелі і в.о. ректора Академії російського балету імені А. Я. Ваганової Микола Цискарідзе, генеральний директор кіноконцерну «Мосфильм» Карен Шахназаров (повний список підписантів).

Список підписів діячів культури і мистецтва є відкритим, наголошено в поширеному Мінкультури РФ повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук