Директорів історичного музею та Палацу мистецтв оберуть до 21 травня

КультураК.С., 6 травня 20162780

6 травня, відбулося засідання конкурсної  комісії з проведення відбору кандидатів на посаду директорів комунальних закладів Львівської обласної ради «Львівський історичний музей» та «Львівський палац мистецтв».

Як повідомила секретар конкурсної комісії Ірина Редько, під час засідання було розглянуто  та затверджено перелік кандидатів, які були допущені до участі у конкурсі. Зокрема, за посаду директора Львівського історичного музею змагатимуться семеро осіб, а Львівського палацу мистецтв - троє. 

Із переліку тих, хто може претендувати на посаду директора Історичного музею, виключили двох кандидатів: Ярослава Музичка (відсутність стажу роботи за профілем) та Ігоря Ожиївського (не профільна освіта), решта кандидатів допустили до другого туру.

Слід зазначити, що наступне засідання конкурсної комісії по Львівському історичному музею відбудеться 20 травня о 10.00, а Палацу мистецтв – 16 травня на 12.00, на яких заслухають програми діяльності та розвитку  комунальних закладів обласної ради  кожного з кандидатів. Тоді ж запланове й обрання тих кандидатів, які, на думку конкурсної комісії зможуть очолити ці заклади культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук