Львівська галерея мистецтв достроково закрила виставку Мирослава Ягоди

Родина митця називає закриття виставки спробою уникнути пояснень щодо походження його робіт

Львівська галерея мистецтв достроково закрила виставку Мирослава Ягоди
фото ZAXID.NET
Банери ретроспективної виставки Мирослава Ягоди вже зняли з риштувань перед палацом Потоцьких

У понеділок, 3 червня, адміністрація Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького вирішила закрити ретроспективну виставку Мирослава Ягоди за 6 днів до її запланованого завершення. Згідно з анонсами та афішами експозиція мала бути відкритою для відвідувачів галереї до 9 червня. Про рішення щодо закриття виставки ZAXID.NET повідомила сестра художника Марія Дика.

Жінка від 31 травня пікетує національну галерею з вимогами до директора установи Тараса Возняка надати офіційну відповідь на запит матері Мирослава Ягоди щодо походження робіт художника та обставин організації його ретроспективної виставки.

«Раптове рішення закрити виставку – це спроба керівництва галереї уникнути розголосу. Потрібно перевірити походження робіт в експозиції. Там можуть бути викрадені з майстерні роботи. Також ми хотіли б отримати документи про те, що Мирослав справді подарував галереї свої роботи, а не передав на тимчасове зберігання», – розповіла Марія Дика.

Усі фото ZAXID.NET

Працівник прес-служби Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницький Василь Мицько підтвердив ZAXID.NET, що ретроспективну виставку Мирослава Ягоди справді закривають. За його словами, причиною закриття є ремонт фасаду приміщення галереї та монтаж наступної експозиції.

«Причини закриття виставки суто технічні. Ми починаємо інтенсивну підготовку до наступної виставки «Ангели» Павла Гудімова. Також існують певні моменти стосовно реставрації фасаду і заміни вікон. Під час планових ремонтів завжди вилазить щось непланове, то ми хочемо встигнути, щоб приміщення було в чистому належному стані», – розповів Василь Мицько.

Він також повідомив, що директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького Тарас Возняк перебуває у відрядженні, тож зможе підписати відповідь на запит родини Мирослава Ягоди цього тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук