Львівська галерея мистецтв достроково закрила виставку Мирослава Ягоди

Родина митця називає закриття виставки спробою уникнути пояснень щодо походження його робіт

КультураАндрій Дрозда, 3 червня 20192
Львівська галерея мистецтв достроково закрила виставку Мирослава Ягоди
фото ZAXID.NET
Банери ретроспективної виставки Мирослава Ягоди вже зняли з риштувань перед палацом Потоцьких

У понеділок, 3 червня, адміністрація Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького вирішила закрити ретроспективну виставку Мирослава Ягоди за 6 днів до її запланованого завершення. Згідно з анонсами та афішами експозиція мала бути відкритою для відвідувачів галереї до 9 червня. Про рішення щодо закриття виставки ZAXID.NET повідомила сестра художника Марія Дика.

Жінка від 31 травня пікетує національну галерею з вимогами до директора установи Тараса Возняка надати офіційну відповідь на запит матері Мирослава Ягоди щодо походження робіт художника та обставин організації його ретроспективної виставки.

«Раптове рішення закрити виставку – це спроба керівництва галереї уникнути розголосу. Потрібно перевірити походження робіт в експозиції. Там можуть бути викрадені з майстерні роботи. Також ми хотіли б отримати документи про те, що Мирослав справді подарував галереї свої роботи, а не передав на тимчасове зберігання», – розповіла Марія Дика.

Усі фото ZAXID.NET

Працівник прес-служби Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницький Василь Мицько підтвердив ZAXID.NET, що ретроспективну виставку Мирослава Ягоди справді закривають. За його словами, причиною закриття є ремонт фасаду приміщення галереї та монтаж наступної експозиції.

«Причини закриття виставки суто технічні. Ми починаємо інтенсивну підготовку до наступної виставки «Ангели» Павла Гудімова. Також існують певні моменти стосовно реставрації фасаду і заміни вікон. Під час планових ремонтів завжди вилазить щось непланове, то ми хочемо встигнути, щоб приміщення було в чистому належному стані», – розповів Василь Мицько.

Він також повідомив, що директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького Тарас Возняк перебуває у відрядженні, тож зможе підписати відповідь на запит родини Мирослава Ягоди цього тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук