Для безпеки пасажирів Uber приховає їх місця посадки і висадки

ЕкономікаЮлія Лавришин, 24 квітня 20186050
Для безпеки пасажирів Uber приховає їх місця посадки і висадки
фото Imirante.com
Uber не зберігатиме в історії поїздок адреси посадки та висадки пасажирів

В оновленому додатку виклику таксі Uber планує приховати адреси посадки та висадки пасажирів. У компанії сподіваються, що це нововведення покращить конфіденційність інформації та убезпечить інформацію пасажирів. Про це повідомило видання Gizmodo, посилаючись на інформацію прес-служби компанії.

Зараз водії Uber бачать точні місця посадки і висадки пасажирів, при цьому ці дані зберігаються в історії поїздок навіть якщо клієнт видалив додаток та свій профіль в Uber. При бажанні водії можуть відслідковувати пасажирів.

То ж в удосконаленому додатку, який компанія ще розробляє, адреси посадки та висадки пасажирів не будуть зберігатись, що дозволить клієнтам почуватися у безпеці.

«Очевидно, що завдяки новій функції, орієнтованій на конфіденційність, ми хочемо, щоб компанія відповідала правилам безпеки даних», – повідомили у прес-службі компанії.

З цим нововведенням Uber виконає новий Загальний порядок захисту даних Європейського Союзу, який вимагає, щоб технологічні компанії дозволили користувачам видаляти свої дані, а також вимагали від компаній надавати користувачам доступ до власних даних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук