Для львів'ян в рамках Майстерні міста провели екскурсію відреставрованими балконами

СуспільствоН.Т., 11 червня 20165200
Для львів'ян в рамках Майстерні міста провели екскурсію відреставрованими балконами
Майстерня міста триватиме до 19 червня

У рамках Майстерні міста в суботу, 11 червня, для львів'ян провели екскурсію відреставрованими балконами.

Як розповіла ZAXID.NET консультант проекту «Муніципальний розвиток і оновлення старої частини Львова», архітектор Тетяна Балукова, усього в межах співпраці GIZ із Львівською міськрадою відреставрували 55 балконів.

«Балкони вибирали залежно від того, де були заангажовані мешканці. Коли до нас підходили і просили відреставрувати балкон, або коли Управління охорони історичного середовища ЛМР чи наш експерт вирішував, що є унікальний балкон. Загалом ми відреставрували 55 балконів. Але сьогодні під час екскурсії покажемо 13 будівель, на яких є близько 20 відновлених балконів», – розповіла Тетяна Балукова.

Половину витрат на реставрацію балконів взяло на себе Управління охорони історичного середовища Львівськлї міськради, іншу половину – Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ).

Зараз триває реставрація 5 балконів, окрім них у 2016 році розчпонеться відновлення ще 6-7.

«Наш проект офіційно триває до 2017 року. Він буде продовжуватися, але в якій саме формі, ми ще не знаємо, тому поки не збираємо нових заявок. У нас ще є 6-7 адрес, на які ми розроблятимемо проектно-кошторисну документацію і будемо починати їх реставрувати», – додала Тетяна Балукова.

Зазначимо, що минулого тижня, 4 червня, в межах Майстерні міста проводили екскурсію відреставрованими внутрішніми двориками у центральній частині Львова.

Програма облаштування двориків триває із 2013 року і за цей час у місті облаштували 10 дворів. Окрім них мають облаштувати ще 6 подвір'їв.

Усі фото – Мирослава Пархомика / ZAXID.NET.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук