Для потреб ЗСУ вилучатимуть вантажівки та інженерну техніку, - Селезньов

Відповідальними за вилучення техніки для потреб армії є обласні державні адміністрації, саме вони визначатимуть кількість техніки, яка вилучається у того чи іншого підприємства. Про це заявив керівник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов, повідомило видання «Тиждень. UA».

«У Міністерства оборони є певні потреби, а обласні державні адміністрації виконують певний цикл заходів, спрямований на задоволення цих потреб міністерства очікує на техніку і ресурси, а яким чином це буде здійснюватися - компетенція Кабінету міністрів», - сказав Селезньов.

Він повідомив, що насамперед збройним силам потрібні вантажівки різного класу і інженерна техніка для здійснення фортифікаційних робіт.

«Мова йде лише про вилучення техніки у підприємств різних форм власності (комунальної, державної і приватної). Якщо ця техніка буде пошкоджена або знищена, то в постанові прописано процедуру відшкодування її вартості підприємству з боку держави. Це не стосується техніки, вилученої у державних підприємств (у такому разі її списують)», - зазначив начальник прес-служби Генштабу.

Щодо лімітів вилучення техніки Селезньов підкреслив: вони становлять від 20 до 50% залежно від галузі, в якій дана техніка працює.

За словами Селезньова, у фізичних осіб техніку вилучати не будуть.

Як інформував ZAXID.NET, 23 червня Кабінет міністрів виклав у новій редакції «Положення про військово-транспортний обов'язок», згідно з якими здійснюється безкоштовне залучення транспортних засобів і техніки підприємств, установ і організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук