«Дніпро» жорстоко розгромив «Металіст» у Харкові

Спорт13 вересня 20149250

Дніпропетровський «Дніпро» у 6 турі чемпіонату України переміг харківський «Металіст» із розгромним рахунком 2:5. Зустріч колишнього і теперішнього клубів Мирона Маркевича відбулася у Харкові, на місцевому стадіоні «Металіст».

Гості почали забивати вже на 14 хвилині - у воротах харків'ян відзначився Бруно Гама, який до закінчення першого тайму ще раз взяв ворота господарів поля - 0:2.

У наступному таймі Гама оформив хет-трик, однак вже за кілька хвилин Сергій Болбат забив перший гол «Металіста» - 1:3. До закінчення основного часу «Дніпро» забив ще раз, а вже у додатковий час встановив розгромний рахунок - 1:5. Гол престижу, яким на останніх хвилинах потішив харківських вболівальників Шав'єр, вже нічого не міг змінити.