До 70-річчя Львівської академії мистецтв – виставка її викладачів у Нацмузеї

КультураОксана Сенишин, 16 листопада 2016, 20:14 624 0

Експозиція, що презентує всі кафедри, зайняла два поверхи музею. До 70-річчя Львівської академії мистецтв у Національному музеї експонували роботи її викладачів чи не з усіх кафедр.

Це і художнє скло, метал, дерево, і монументальний живопис, сакральне мистецтво. Виставка – своєрідний підсумок діяльності навчального закладу. Адже в ній визріли цілі покоління митців, знані імена: художники Зеновій Флінта, Карло Звіринський, Данило Довбошинський, скульптор Емануїл Мисько.

Ювілей почали відзначати ще від літа експозиціями кафедр художнього текстилю та сакрального мистецтва, симпозіумом скульптури до річниці Франка. А цієї середи, 16 листопада, в стінах Академії ще й запрезентували «Львівську школу рисунку» від кінця сорокових років та доробки своїх митців-фундаторів. Що ж до Національного музею, то такої кількості художників під одним дахом там давно вже не збиралось.

«Це виставка теперішніх професорів, викладачів Академії мистецтв. Ми вчимо молодь, а тепер мусимо показати, що самі вміємо. Це дуже відповідально. Завтра, 17 листопада, в нас теж є декілька заходів. О 13:00 годині в нас буде показ мод а Академії. Адже маємо дуже потужний відділ дизайну костюму. А о 16:00 годині відкриття молодіжної виставки в Торговому Центрі на вулиці Під Дубом», – розповів ректор Академії мистецтв Володимир Одрехівський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук