До кінця року в Україні проведуть децентралізацію з управління дорогами

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 14 травня 20163470

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує, що рішення про передання управління дорогами місцевого значення органам місцевої влади будуть прийняті до кінця поточного року.

«Ми проведемо в цьому році, і думаю, що у вересні ми зможемо прийняти рішення про децентралізацію доріг. Тобто, державні дороги місцевого значення ми передамо в управління обласним державним адміністраціям», – сказав Гройсман у п’ятницю, 13 травня, в Харківській області, передає «Інтерфакс-Україна».

Він повідомив також, що планується створення Національного дорожнього фонду. «Я думаю, що раціональним буде створення Національного дорожнього фонду як спеціального фонду державного бюджету, що наповнюватиметься за рахунок акцизів з імпортованих нафтопродуктів. Думаю, це гарна ідея, щоб автоматично розподіляти ці кошти на ті дороги, які надані в управління обласних державних адміністрацій. Це надасть можливість значно збільшити інвестиції в дорожнє господарство, відновлювати його і створювати робочі місця», – сказав прем’єр.

Гройсман наголосив, що вважає будівництво, реконструкцію і ремонт українських доріг національним пріоритетом, оскільки це допоможе створити нові робочі місця, і зазначив, що одне робоче місце в будівництві доріг надасть змогу створити додаткові 5-7 робочих місць у суміжних галузях економіки. Крім того, це забезпечить створення інфраструктури для громадян України і дозволить країні більш ефективно використовувати свої транзитно-логістичні можливості, а це, в свою чергу, допоможе швидше розвивати інші сектори економіки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук