До Форуму видавців видадуть книгу із гуцульською прозою Івана Франка

До Форуму видавців видадуть книгу із гуцульською прозою Івана Франка
Нова підбірка прози Франка міститиме маловідомі оповідання

Літературна агенція «Discursus» готує до видання книгу із підбіркою гуцульської прози Івана Франка «Терен у нозі». Видання присвячене 160-річчу від дня народження та 100-річчу від дня смерті Івана Франка.

До книги увійдуть оповідання «Терен у нозі», «Гуцульський король», «Як Юра Шикманюк брів Черемош» та повість «Петрії й Довбущуки».

«Наше видавництво розташоване у селі Брустури Косівського району, тобто, це є Гуцульщина, тому й не дивно, що вирішили видати Франкові твори відповідної тематики. Ще важливо, що ці твори не надто відомі й не надто тиражуються, але мають літературну цінність, тому варто про них знати і їх читати», - розповів ZAXID.NET директор видавництва Василь Карп’юк.

У видавництві планують видати книжку до Форуму видавців, який відбудеться 15-18 вересня у Львові.

Дизайн обкладинки розробила Тетяна Боднар

Загальний кошторис видання 1 000 примірників книги у твердій обкладинці складає 48 000 грн. Щоби отримати змогу видати книгу більшим накладом, видавництво звернулось до меценатів та партнерів. Одним з перших, хто підтримав вихід книги із гуцульською прози Івана Франка став львівський юрист Олексій Яновський.

«Просто якщо не знайдеться достатньо меценатів, то тираж буде менший, а цього дуже не хотілося б. Натомість, якщо вдасться зробити більший тираж, то це і здешевить вартість книжки в продажу. В підсумку має бути красива книжка на пухкому папері в твердій обкладинці. Крім того, ми зможемо частину книг віддати в бібліотеки», - каже Василь Карп'юк.

Зазначимо, що видавництво «Discursus» є партнером соціального проекту «Одну купуєш – одну даруєш», в рамках якого видавництво протягом літа передає до бібліотек, волонтерам, громадським організаціям та у зону АТО таку саму кількість примірників книг, скільки у них купують.

Підтримати видання книги можна, зв'язавшись з видавництвом через їхню сторінку у Facebook.

Реквізити для перерахунку коштів:
Одержувач ТОВ «Дискурсус»
р/р 26007395396
МФО 380805
В АТ «Райффайзен Банк Аваль» в м. Києві
ЄДРПОУ 38336128
Призначення: благодійна допомога

Або картка ПриватБанку:
Одержувач: Карп’юк Василь Іванович
Номер картки: 5168 7553 6612 7567

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук