До кінця року майже 50 українських банків можуть бути ліквідованими - ЗМІ

ЕкономікаІрина Данилів, 23 липня 20144600

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) узгодив з керівництвом Нацбанку список з 47 банків, в яких вже до кінця року буде введена тимчасова адміністрація. Про це пише газета «Капітал» з посиланням на власні джерела, наближені до керівництва Нацбанку.  

За інформацією видання, на сьогодні список є у директора-розпорядника фонду Василя Пасічника. При цьому НБУ залишив без відповіді запит журналістів з проханням уточнити список банків, де можуть ввести тимчасову адміністрацію.

«До списку неплатоспроможних можуть попасти банка, де відбувся найбільший відтік клієнтських заощаджень, що  призвело до погіршення ліквідності та невиконання взятих на себе зобов’язань, при цьому власники не мають можливості надати достатню ресурсну підтримку», - вважає керівник економічного департаменту інвестиційної компанії Eavex Capital Дмитро Чурін.

Він також припускає, що однією з причин посилення контролю за платоспроможністю банківської системи можуть бути рекомендації Міжнародного валютного фонду в рамках умов програми кредитування для України. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук