До Львова можуть прийти китайські інвестиції

Головні новини Львова 14.04Віталій Кубліков, 14 квітня 2016, 14:08 1271 1

Сьогодні, 14 квітня, у Львові закріпили документом новий імпульс відносинам між Китаєм і Львовом. Меморандум про співпрацю підписав віце-президент Китайської торгової асоціації та перший заступник міського голови.

Відповідно до Меморандуму, сторони сприятимуть розширенню зв’язків між суб’єктами господарювання України та Китаю; створенню сприятливих умов для ведення та розвитку бізнесу; залучення іноземних інвестицій; створенню у Львові сучасної інноваційної інфраструктури тощо.

«Ми сподіваємося, що Китай та Україна зможуть налагодити довготривалі, надійні партнерські стосунки. Ми будемо прикладати усі свої сили на результат», – зазначив перший віце-президент Китайської торгової асоціації Вей Сін.

Мер Львова Андрій Садовий наголосив, що у Львові досі не збудовано потужного виставкового комплексу, конгрес-центру. І саме Китай має в цьому успішний досвід. Відтак місто готове до співпраці.

«Зазначу, що для багатьох китайців Львів став справжнім відкриттям після проведення чемпіонату світу з шахів напередодні поміж китаянкою Хоу Іфань та нашою Марічкою Музичук. Я переконаний, що оцей мостик культури і спорту стане тепер успішним для того, щоб китайські інвестиції пішли більше в наше місто. Ми у Львові будуємо великий індустріальний парк. Тому там є можливості розміщувати свої сучасні виробництва», – додав Андрій Садовий.

Меморандум уклали на один рік, проте він автоматично пролонгується на наступні роки, якщо жодна зі сторін не надішле іншій письмове повідомлення про свій намір припинити дію угоди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук