До Львова приїдуть учасники зйомок «Тіней забутих предків»
Культура

До Львова приїдуть учасники зйомок «Тіней забутих предків»

Софія Карпінська, 5 липня 2016 244 0

У Львівському палаці мистецтв триває проект «Тіні забутих предків. Виставка». Його організатори не обмежились лише експозицією. Вони намагаються разом із глядачами зануритись у світ «Тіней…». Це втілюється, зокрема, у культурній програмі.

Щодня команда проекту влаштовує зустрічі з учасниками зйомок, кінопокази, авторські лекції, кураторські екскурсії та перформанси. Серед великої кількості подій є декілька, які заслуговують на особливу увагу.

8 липня до Львова приїде безпосередня учасниця кінозйомок «Тіней…» Лариса Кадочникова. Послухати та поспілкуватися з акторкою, виконавицею ролі Марічки можна буде о 18:00.

9 липня відбудеться круглий стіл на тему «Культура і туризм». Серед учасників будуть: Павло Гудімов (куратор проекту); Христина Береговська (директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації); Марта Іванішин (відділ промоції міста), Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку туризму); Діано Клочко (мистецтвознавець, урбаніст); Ірина Подоляк (заступник Голови ВРУ з питань культури та духовності); Зенко Афтаназів (засновник арт-інституції ZenkoFoundation)

15 липня буде можливість побачити ще одну людину, яка була присутня на зйомках «Тіней…» – український поет, шістдесятник Іван Драч проходив виробничу практику на зйомках фільму. Зустріч з ним розпочнеться о 18:00.

16 та 17 липня – особливі та останні дні проекту, які отримали назву «Тіні забутих предків. Ноктюрн». Два дні поспіль виставка буде працювати у форматі ночі в музеї. Окрім традиційних кінопоказів, кураторських екскурсій та перформансів, у Львівському палаці мистецтв пройде концерт музичного гурту Zapaska – українського дуету з Кам’янця-Подільського, творчість якого характеризується як електро-акустичний інді-поп.

Повну програму проекту можна побачити тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук