До зведеного бюджету Закарпаття торік надійшло 1,6 млрд грн

Економіка25 січня 20114100

Торік до зведеного бюджету Закарпаття зібрано понад 1,6 млрд грн платежів, що на 120 млн грн більше, ніж за 2009 рік. Таким чином, до кінця 2010 року вдалося досягнути приросту надходжень до загального фонду державного бюджету в сумі 29,4 млн грн. Про це повідомила перший заступник голови ДПА в області Тетяна Шаповалова під час підсумкової колегії ДПА в Закарпатській області 25 січня.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Закарпатської ОДА, до місцевих бюджетів надійшло 902,2 млн грн платежів, що контролюються податковими органами. Це на 79,4 млн грн більше, ніж 2009 року.

Велику роботу проведено і щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Так, 2010 року завдяки спільним зусиллям з органами виконавчої влади із 333 підприємств-боржників 217 погасили заборгованість з виплати зарплати.

Звертаючись до податківців, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида подякував за роботу та наголосив: потрібно будувати нову стратегію взаємовідносин з платниками податків: "Напевно, 2011-й буде ще складнішим за минулий. Особливо з огляду на прийняття нового Податкового кодексу".

Окрему увагу очільник області звернув на проблему нелегального працевлаштування та зарплат "в конвертах", яка для Закарпаття є актуальною через особливість туристичного краю. Також Олександр Ледида запропонував запровадити практику щотижневих ефірів на обласному телебаченні, де керівники ДПА могли б наочно роз’яснювати людям положення нового Податкового кодексу.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук