«Донбас Опера» попросила у московського театру старі декорації

Російський Большой театр веде переговори з Росмайном з приводу  передачі старих декорацій Донецькому театру опери та балету, заявив директор ГАБТу Володимир Урін.

«Донецький театр опери та балету попросив у нас декорації - їх декорації згоріли під час пожежі. Ми зараз працюємо над вирішенням цієї проблеми», - цитує його «Інтерфакс».

Директор ГАБТ пояснив, що проблема полягає у дотриманні авторських прав.

«Ми якраз зараз на стадії обговорення - дати декорації театру в оренду або передати їх назовсім», - сказав він.

Нагадаємо, що восени 2014 на складі «Донбас Опери», який розташований неподалік від Донецького аеропорту,  сталася велика пожежа, в результаті якого театр втратив декорації до вистав. Зокрема і до «Летючого голландця», вартість яких була найвищою в Україні. Знищено також і унікальні декорації до балету «Спартак» львівського художника Євгена Лисика.

Також нагадаємо, що співачка Анна Нетребко передала 1 млн рублів на допомогу Донецькому театру. Гроші вона передала через Олега Царьова. Що з ними сталося, не відомо. Щодо Нетребко, то авіакомпанія «Австрійські авіалінії» припинили із нею співпрацю.

Вистави у «Донбас Опері» відбуваються лише у суботу та неділю. На сайті театру йдеться про те, що безкоштовно відвідати виставу можуть, зокрема, «учасники бойвих дій».

На початку жовтня на місце генерального директора театру урядом «ДНР» був призначений Євген Денисенко. Він довгі роки був режисером-постановником масових заходів, таких як «Герой спортивного року».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук