Донецька «Ізоляція» презентувала перший виставковий проект у Києві

КультураК.С., 16 січня 20152110

Донецький фонд «Ізоляція»., який змушений був залишити Донецьк, презентував перший виставковий проект у Києві.

Відкриття виставки відбудеться 17 січня на терититорії судноремонтного заводу, де зараз фонд відновив свою культурну діяльність.

Як повідомила Cultprostir піар-менеджер Алеся Болот: «Роботи, що будуть представлені на виставці, належать до колекції «Ізоляція», їх вдалося вивезти до захоплення Фонду в Донецьку бойовиками. Там цю виставку ще не показували, вперше вона буде представлена в Києві. Тільки роботи художника Андрія Логінова були виставлені в Горлівці. Сам Андрій приїде на відкриття з Німеччини».

Виставка складається з серії фото колажів «Ревізія I-II» та «Ревизия. Акт II». Її створили художники Андрій Дурейко, Жанна Грак, Андрій Логінов, Максим Тімінко та Максим Вакульчик.

Монументальний фототриптих зображує процес ревізії уявного музейного простору, де самі художники виступають головними героями - зберігачами та інспекторами історії мистецтва. Три окремі частини проекту висвітлюють різні просторові й тимчасові аспекти окремого епізоду. Один з колажів подає панорамну картину місця дії: соковитий, пишний сад, посеред якого знаходиться неокласичний музейний будинок. Інший колаж показує глядачеві те, що відбувається всередині музею. Третя робота, також складається з п'яти окремих секцій, показує поблизу кожного героя історії після завершення процесу ревізії. 

Нагадаємо, що 9 червня 2014 в Донецьку озброєні представники так званої Донецької Народної Республіки захопили територію колишнього заводу з виробництва ізоляційних матеріалів, на якій знаходилася культурна інституція «Ізоляція».

Незадовго до події з метою забезпечення безпеки Фонд призупинив свою творчу діяльність в Донецьку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук