Донька львівського депутата виявилась «підставним» власником компанії з видобутку газу

Компанія, що встановила рекорд вартості дозволу на розробку надр, приховує реального власника

ЕкономікаО.Г., 12 листопада 201523032

ТОВ «Будівельно-монтажне управління №77 «Житлопостач», яке 10 листопада вибороло на аукціоні Держгеонадр спецдозвіл на розробку нафтогазового родовища за 12,1 млн грн, належить «підставному» власникові. Оскільки після публікації ZAXID з’ясувалося, що фірма «записана» на доньку депутата Львівської міськради, «Житлопостач» терміново перереєстрували на нового власника. Ім’я справжнього інвестора не розголошують.

Як повідомляв ZAXID.NET, найдорожче на аукціоні 10 листопада Держгеонадра продали спецдозвіл на Бистрицьку площу, що у Дрогобицькому районі Львівщини. Під час торгів ціна піднялася в 75,9 рази - зі стартових ₴160 тис. до ₴12,1 млн. Переможцем визнали ТОВ «Будівельно-монтажне управління №77 «Житлопостач».

«БМУ №77» Житлопостач», яке зареєстрували у 2013 році і статутний капітал якого становить лише 1700 грн, раніше не займалось розробкою родовищ, видобутком нафти й газу. Основний вид діяльності - виготовлення виробів із бетону для будівництва.

Згідно з даними ЄДР, кінцевим бенефіціарним власником компанії на момент проведення аукціону була донька депутата Львівської міськради Івана Рудницького Ірина Труш.

Після виходу новини про аукціон до редакції ZAXID.NET звернувся помічник керівника фірми-переможця Тарас Юнак, який стверджує, що Ірина Труш працює в адвокатському об’єднанні «СЛП», яке представляє інтереси «БМУ №77 «Житлопостач» і виступала, як він сказав, «технічним» власником. Він також запевнив, що її ім’я в реєстрі незабаром буде змінено на інше.

Власник об’єднання «СЛП» («Солдатенко, Лукашик та партнери») Богдан Лукашик також запевняє, що Ірина Труш не справжній власник. «Вона лише виконувала свої професійні обов’язки як юрист, була формалізованим власником. Зараз вона в декреті. Знаєте власником скількох компаній я являюсь? Це поширена і законна практика серед юристів», - розповів він і повідомив, що власником буде інший юрист компанії. «Взагалі угода про купівлю-продаж частки фірми була підписана ще 7 листопада», - додав він.

Сьогодні, 12 листопада, в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України з’явилось ім’я нового власника «БМУ №77 «Житлопостач» - Надія Залуська. Вона працює юристом «СЛП», вказано на сайті адвокатської фірми.

Богдан Лукашик, як і Тарас Юнак, відмовився назвати ім’я інвестора «БМУ №77 «Житлопостач», яке виграло аукціон.

Богдан Лукашик також повідомив, що гроші за спецдозвіл ще не платили, лише гарантійний внесок для участі в аукціоні. Так само не підписаний його договір купівлі-продажу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук