Дрібні акціонери ЛАЗу у суді вимагатимуть повернути підприємство державі

Економіка11 березня 20094470

Дрібні акціонери ЛАЗу подали до суду щодо повернення підприємства у власність держави. Про це 10 березня під час сесії Львівської обласної ради повідомив депутат Львівської обласної ради, голова тимчасової контрольної комісії щодо перевірки ситуації, яка склалася на ТзОВ "ЛАЗи", колишній керівник ЛАЗу Степан Давидяк.

Щоправда, він наголосив, що вважає вирішення ситуації таким чином малоймовірним. "Найкращим вирішенням цього питання було б, як би ми знайшли нового інвестора і запропонували йому викупити підприємство та розвивати, але таких людей немає", - додав С.Давидяк.

Він також повідомив, що відбулася низка зустрічей керівництва області, голови спостережної ради ЛАЗу Ігоря Чуркіна, представників тимчасової комісії: "Нам доповіли, що у планах підприємства випустити у 2009 році 300 одиниць техніки, що дозволить значно зменшити звільнення запланованої раніше кількості працівників і залишити на підприємстві 1000 працівників. Загалом на заводі працює близько 1400 людей", - додав він. Водночас він зазначив, що заборгованість із зарплати на підприємстві буде погашено протягом місяця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук