Дрогобицька міськрада відсудила у підприємців ₴1,5 млн за несплату оренди
Дрогобицька міська рада відсудила у трьох компаній та двох громадських організацій більше 1,5 млн грн, невиплачених за користування земельними ділянками.
Як повідомила 14 листопада прес-служба Дрогобицької міськради, Господарський суд Львівської області 6 та 13 листопада задовольнив п'ять позовів міськради до недобросовісних орендарів.
Йдеться про мале приватне підприємство «Міос», яке зобов'язали сплатити 168,7 тис. грн і повернути місту 0,5 га; ТзОВ «Прикарпаття-центр-сервіс», яке зобов'язали відшкодувати 145,5 тис. грн і повернути 0,5 га; громадську організацію «Мрія», яка має сплатити 808,4 тис. грн; громадську організацію «Об’єднання співвласників "Наш дім"», яку зобов'язали сплатити 151,3 тис. грн, а також ТзОВ ТПК «Ексклюзивбуд», яке заборгувало 244,7 тис. грн.
У Дрогобицькій міськраді також заявили, що якщо підприємці будуть ігнорувати рішення судів, то міська влада добиватиметься демонтажу приміщень, які розташовані на орендованих ділянках.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google«У випадку подальшого ігнорування землекористувачами сплати орендної плати, а також невиконання рішень суду в частині повернення земельних ділянок, керівництвом Дрогобицької міської ради буде розглядатися питання щодо звільнення в судовому порядку цих ділянок від нерухомості, яка на них знаходиться», — прокоментував рішення суду заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба.