Дружині Дубневича не дозволили купити будинок у центрі Львова

ЕкономікаО.Г., 4 червня 201419031

Тетяні Дубневич, дружині депутата Львівської облради Богдана Дубневича, не вдалося викупити будинок на площі Різні, 13 у Львові поза конкурсом.

У лютому 2012 року Тетяна Дубневич звернулася до суду із позовною заявою до Львівської міськради, оскільки отримала від них повідомлення про намір продати на аукціоні будинок на площі Різні, 13 у Львові.

Цей будинок площею майже 574 кв. м перебував у спільній власності міста (91%) і Тетяни Дубневич (9%). Відтак Дубневич просила суд зобов’язати мерію укласти з нею договір купівлі-продажу решти будинку, оскільки вона має на це переважне право. До слова, у 2012 році міськрада планувала продати на торгах свою частину будинку не дешевше 1 млн 776 тис. грн з ПДВ.

Представник міськради заперечив проти позову, тому що переважне право співвласника на купівлю частки іншого співвласника не поширюється на випадок продажу із публічних торгів. Однак суд першої інстанції таки задовольнив позов Тетяни Дубневич. Це рішення залишив без змін і апеляційний суд.

Натомість перший заступник прокурора Львівської області оскаржив рішення в касаційному порядку. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ постановив передати справу на новий розгляд до суду апеляційної інстанції, оскільки суд не врахував зазначені міськрадою доводи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук