Два прикарпатські села увійшли у півфінал конкурсу «Неймовірні села України»

Конкурс започаткований для підтримки розвитку сільських територій

Два прикарпатські села увійшли у півфінал конкурсу «Неймовірні села України»
фото AgroPortal
Формат конкурсу цього року передбачав відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій

Онлайн-ресурс AgroPortal 7 травня 2018 року оголосив двадцятку півфіналістів 3-го Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Про це йдеться у повідомленні організаторів конкурсу.

Як зазначається, за цей титул з-поміж 20 сіл України змагаються село Крилос Галицького району та Старі Богородчани Богородчанського району, що на Прикарпатті.

Метою проекту є сприяння взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів держуправління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризації життя в селі, нагадування про історико-культурну спадщину українського села.

Формат конкурсу цього року передбачав відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій. З 7 по 20 травня двадцятка сіл надіслала свої бізнес-плани, які сприятимуть розвитку їхнього села. З 21 травня по 03 червня члени Експертної ради конкурсу визначать 10 сіл-фіналістів.

На реалізацію бізнес-плану переможець отримає 100 тис. грн, друге та третє місця – по 25 тис. грн. Переможці будуть визначені до Дня незалежності України шляхом онлайн-голосування на сайті AgroPortal, яке проходитиме з 16 липня по 16 серпня 2018 р.

Представник села-переможця отримає можливість взяти участь в одній зі спеціалізованих поїздок проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», яка відбудеться в Німеччині. Одне з 10- сіл-фіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів, що дозволить селу привабити туристів атмосферою Голландії. Посольство Франції в Україні, яке підтримує конкурс, повідомить про свою номінацію для конкурсантів згодом.

Примітно, що сіл Львівщини у переліку півфіналістів конкурсу немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук