Дві американські компанії готові інвестувати в річкове судноплавство України

ЕкономікаНазарій Тузяк, 26 червня 20172610

Щонайменше дві компанії із США готові інвестувати у розвиток річкового транспорту в Україні. Про це за підсумками візиту до США заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє «Центр транспортних стратегій».

«Поїздка у Вашингтон була успішною... Проведено більше десяти зустрічей із членами Конгресу від Республіканської і Демократичної партій, проведені переговори із керівництвом департаментів транспорту, торгівлі, фінансів, Держдепартаменту, а також низкаю американських компаній... Із обговореного: компанії General Electric та Greenbrier готові вже з цієї осені вкладати серйозні інвестиції у залізнодорожний сектор України, мінімум дві американські компанії мають намір розвивати річкове судноплавство, будувати судна», – заявив Володимир Омелян.

Більше інформації про інвестиції у річкове судноплавство наразі немає. Раніше під час конференції «Дніпро в європейському фарватері» заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань заявив, що для залучення закордонних інвесторів потрібно прийняти новий закон «Про внутрішній водний транспорт», проект якого перебуває у Верховній Раді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук