Двоє екс-регіоналів пропонують парламенту звільнити Гонтареву з посади голови НБУ

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 листопада 20142470

Депутати Дмитро Святаш і Валерій Писаренко (позафракційні) пропонують Верховній Раді звільнити голову Національного банку Валерію Гонтареву, яка перебуває на цій посаді з 19 червня.

Про це повідомив Дмитро Святаш агентству «Українські новини».

З його слів, він і Писаренко вже зареєстрували відповідний проект постанови.

«Це людина, що не відповідає займаній посаді. Це людина, що прямо говорить, що не буде утримувати курс гривні, коли це є прямим обов'язком Національного банку… Я не знаю, яким вона була інвестбанкіром, і як вона допомагала різним політичним діячам продавати банки й компанії, але як керівник НБУ - це гірший менеджер», - пояснив він.

Святаш наголосив, що, крім складної ситуації на валютному ринку, Гонтарева відповідальна за неефективну роботу в сфері банківського нагляду.

«Необхідно звернути увагу на ситуацію, що склалася навколо деяких банків. Зокрема, навколо CityCommerce Bank, де вкладники не можуть забрати свої депозити, а акціонери спокійно продовжують виводити активи з банку», - заявив депутат.

Святаш зазначив, що після формування профільного фінансового комітету в парламенті у вівторок, цей проект постанови буде винесено на розгляд комітету, після чого депутати мають намір домагатися його включення до порядку денного сесії.

Він має намір також підняти питання про створення слідчої комісії щодо дій Гонтаревої на чолі Національного банку.

Зазначимо, що Писаренко і Святаш пройшли до парламенту попереднього скликання за списками Партії регіонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук