Джамала, Каша Сальцова та інші перевтілились у Крушельницьку

КультураДарина Цвях, 10 грудня 20140

У рамках проекту «Атмосфера Крушельницької», присвяченого видатній українській оперній діві, Джамала, Анастасія Приходько, Каша Сальцова («Крихітка») та Юлія Саніна (The Hardkiss) зробили фотосесію у її найвідоміших театральних образах. Співачки перевтілилися в героїнь, граючи яких Крушельницька завоювала серця публіки по обидва боки Атлантики: Чіо-Чіо-Сан (опера «Мадам Баттерфляй» Джакомо Пуччіні), Ельзу (опера «Лоенгрін» Ріхарда Вагнера), Аїду (одноіменна опера Джузеппе Верді) і Єлену (опера «Мефістофель» Арріго Бойто).

«Народна музика - це спадок, який залишається з нами через століття, унікальний код душі кожного народу, розповіла Джамала, - Соломія Крушельницька зробила величезний внесок у збереження та розвиток української народної пісні. Думаю, без неї українці не були б такими, як є, а частинка нашої душі була б назавжди втрачена».

Спеціально для зйомки львівський Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької надав точні реконструкції сценічних костюмів, у яких Соломія Крушельницька виходила на сцену італійського La Scala, паризького National de l’Opera і театру Буенос-Айреса. Аксесуари і головні убори Крушельницької до сьогодні не збереглися, тому їх відтворенням зайнялася студія Лесі Патоки.

«Проект «Атмосфера Крушельницької» дає можливість нам, музейникам, які пропагують ім'я та мистецтво Соломії Крушельницької, сучасною мовою розповісти про видатну українку», -розповідає Галина Тихобаєва, директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької.

Зіркова фотосесія - лише один з етапів масштабного проекту «Атмосфера Крушельницької». Протягом місяця також проходить конкурс ілюстрацій на найкращий костюм для сучасної Соломії, музичний проект, у рамках якого відомі українські виконавці презентують свої інтерпретації арій Крушельницької, історичний проект та конкурс молодих талантів «Крушельницька 2.0».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук