Економічні втрати України від конфлікту на Донбасі склали 20,4% ВВП

ЕкономікаРоман Ганкевич, 1 червня 20172240
Економічні втрати України від конфлікту на Донбасі склали 20,4% ВВП
фото УНІАН
Україна займає 12-е місце за рівнем мілітаризації

Економічні втрати України від конфлікту на Донбасі в 2016 році склали 20,4% ВВП. Такі дані оприлюднено у Глобальному індексі миролюбності, опубліковані Інститутом економіки і світу в Сіднеї (Австралія).

Згідно з дослідженням, економічна вартість насильства в країні дорівнює 20,4% ВВП, або $66,749 млрд за індексом купівельної спроможності.

Між тим, найбільш миролюбною країною визнана Ісландія, на другому місці - Нова Зеландія, третьому - Португалія, на четвертому - Австрія і на п'ятому - Данія. Найменш миролюбними країнами визнані Ірак, Афганістан і Сирія.

Україна в даному рейтингу посіла 154 місце, піднявшись на два пункти. При цьому РФ зайняла 151 місце, не змінивши свого положення з 2016 року.

Також Україна зайняла 12-е місце по мілітаризації. Самим мілітаризованим визнаний Ізраїль, на другому місці - РФ, а на третьому Північна Корея.

Слід зазначити, що Глобальний індекс миролюбності (Global Peace Index) - це комплексний показник, який характеризує прагнення країн світу до миру, вимірюючи рівень насильства всередині держави і рівень агресивності його зовнішньої політики.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у світовому рейтингу відкритості даних Україна посіла 44 місце серед 115 країн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук