<

Екс-керівник «Платинум Банку» очолила департамент банківського нагляду НБУ

ЕкономікаІрина Данилів, 10 червня 20159290

Департамент банківського нагляду Національного банку України очолила Катерина Рожкова, яка з 2013 року обіймала посаду заступника голови правління «Платинум Банку». Про це сьогодні, 10 червня повідомила прес-служба Нацбанку.

До функцій департаменту банківського нагляду належить здійснення ефективного банківського нагляду за банками всіх груп (у тому числі за банками, у яких призначено тимчасову адміністрацію) та філіями іноземних банків в Україні, а також застосування до банків адекватних заходів впливу.

Рожкова з 2014 року до призначення в НБУ виконувала обов'язки голови правління «Платинум Банку».  Банківську кар’єру розпочала у 1998 році в банку «Аваль», де працювала до 2005 року.  У 2006 – 2008 роках була заступником голови правління, членом правління, відповідальним працівником з фінансового моніторингу, радником голови правління ПАТ «Ерсте Банк». Після цього півроку, до кінця 2009 року, вона очолювала Департамент безвиїзного банківського нагляду Національного банку України. У 2010 – 2013 роках – обіймала посаду заступника голови правління ПАТ «Фінбанк».

Власниками «Платинум Банку» та «Фінбанку», двох останніх місць роботи Катерини Рожкової, за даними Insider  є одеські бізнесмени Борис Кауфман та Олександр Грановський. «Платинум Банк» вони придбали у 2013 році, раніше цим банком володіли управляючі компанії Horizon Capital та East Capital, які колись очолювали чинні міністри фінансів та економіки Наталія Яресько та Айварас Абромавічус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук