Екс-топ-менеджер «ПриватБанку» зізнався у замовчуванні інформації про його націоналізацію

Топ-менеджмент «ПриватБанку» не мав права говорити щось відмінне від тези «націоналізації не буде», оскільки вкладники одразу ж кинулися б у банк і він би рухнув, заявив колишній IT-директор «ПриватБанку» Дмитро Дубілет.

«Погодьтеся, було б дивно, якби топ-менеджмент “Привату” вийшов і сказав: “Так, можливо, буде націоналізація!”. Якби ми сказали хоч щось відмінне від тези “націоналізації не буде”, вкладники тут же кинулися б у банк, і він би рухнув. Разом з економікою, країною і всіма нами. Ми просто не мали права говорити щось інше», – сказав Дубілет в інтерв’ю виданню «Страна».

Він зазначив, що в «ПриватБанку» завзято спростовували можливість націоналізації на ранніх стадіях, «починаючи з 2015 року, коли Онищенко зареєстрував свій горезвісний законопроект, за яким була інформатака “Інтера” і перша хвиля паніки, а на самому останньому етапі ми у своїх комунікаціях безпосередньо намагалися її не спростовувати… Ми лише намагалися обережно пояснювати населенню, що навіть якщо буде націоналізація, вкладники не постраждають».

Нагадаємо, держава націоналізувала «ПриватБанк» 18 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук