Еліну Світоліну визнали найкращою тенісисткою місяця за версією WTA

Раніше українська тенісистка стала переможницею на Підсумковому турнірі WTA

22:39, 9 листопада 2018

Еліна Світоліна перемогла в номінації «найкраща тенісистка місяця» за версією Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Крім Світоліної на звання найкращої тенісистки місяця також претендували Аріна Соболенко (Білорусь), Каролін Возняцкі (Данія) і Слоан Стівенс (США), повідомляє офіційний сайт WTA.

Ця номінація стала третьою для Світоліною протягом року, але в попередні рази їй перемогти не вдалося.

Як інформував ZAXID.NET, раніше Національний олімпійський комітет (НОК) України вирішив відзначити українську тенісистку Еліну Світоліну високою нагородою «Гордість України».

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

28 жовтня Світоліна стала переможницею Підсумкового турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Сінгапурі, обігравши в фіналі американку Слоан Стівенс.

Завдяки цьому успіху українська спортсменка піднялася з сьомого на четверте місце в світовому рейтингу.