Енергоощадне обладнання дозволить львів'янам із вулиці Рівної економити тисячі гривень на воді

ЛМКП «Львівводоканал» придбав та змонтував сучасне насосне обладнання на станції підкачування води для мешканців житлових будинків на вулиці Рівній.

Змонтована нова установка із застосуванням частотно-регулювального приладу дала змогу зменшити місячне споживання електроенергії з 3300 кВт/год до 300 кВт/год, тобто в 11 разів. Очікувана річна економія електроенергії становитиме понад 34 тис. кВт/год. Термін окупності обладнання – 4 роки, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Загальна вартість робіть з реконструкції становила 209 тисяч гривень.

«У час, коли вартість електроенергії зростає щомісяця, єдиним виходом для водоканалу є інвестиції в енергоощадне обладнання. Ми це чітко розуміємо та планомірно модернізуємо свої об’єкти. Зокрема, за минулий рік ми виконали реконструкцію 9 насосних станцій. Завдяки цьому річна економія енергоносіїв сягнула 1,2 МВт/год, тобто понад 2 мільйони гривень», - зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Як повідомляв ZAXID.NET, впродовж минулого року ЛМКП «Львівводоканал» модернізувало насосні станції «Кривчиці», «Глинна Наварія», «Янівська», «Телецентр» та станції підкачування води «Садова», «Коломийська», «Скорини», «Кульпарківська, 130».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук