«Евраз» Абрамовича продав Ярославському свій останній завод в Україні

Група компаній «Евраз» російського олігарха Романа Абрамовича в четвер, 1 березня, оголосила про продаж компанії Drampisco Ltd, яка володіє Дніпровським Металургійним Заводом.

Покупцем стала Senalior Investments Limited, яка входить в DCH Group українського бізнесмена Олександра Ярославського, пише «Громадське».

Вартість угоди – приблизно 106 млн доларів США.

«Сума буде скоригована з урахуванням актуального робочого капіталу і чистого фінансового боргу ДМЗ, а також справедливої вартості виданих гарантій», – додає в своєму повідомлені «Евраз».

Оплата пройде в кілька етапів: початковий внесок у розмірі 25 млн доларів США буде зроблений протягом п'яти робочих днів після підписання договору купівлі-продажу, решта суми має бути виплачена не пізніше 15 грудня 2018.

«Евраз» ДМЗ – інтегрований металургійний завод, спеціалізується на виробництві і продажу чавуну і металопрокату.

До слова, минулого року Ярославський купив у «Евраз» гірничо-збагачувальний комбінат «Евраз Суха Балка» (Кривий Ріг), на якому видобувають залізну руду.

Раніше «Евраз» продав два коксохімічних заводи у місті Кам'янське Дніпропетровської області.

«Евраз» у грудні 2007 році придбав в Україні п'ять заводів у Ігоря Коломойського та його партнерів по бізнес-групі «Приват». Пізніше металургійні та коксохімічний заводи у Дніпрі було об'єднано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук