Facebook отримає номери телефонів користувачів месенджера WhatsApp

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 серпня 20164520

В майбутньому компанія Facebook матиме доступ до даних про номери телефонів користувачів сервісу обміну миттєвими повідомленнями WhatsApp. Окрім того, месенджер буде ділитися інформацією про те, як часто його користувачі, кількість яких перевищила один мільярд, використовують програму.

Співставлення номерів телефонів користувачів має на меті показ краще підібраної для кожного користувача контекстної реклами в Facebook. Сам WhatsApp залишатиметься й надалі вільним від реклами, обіцяють у компанії, пише DW. Крім того, завдяки обміну даними Facebook хоче покращити пошук друзів у соціальній мережі.

Разом з тим користувачі WhatsApp зможуть не погоджуватись з персоналізацією реклами Facebook та відкидати пропозиції додати когось до друзів в соціальній мережі, але номер телефону користувача все одно передаватиметься Facebook.

За інформацією видання, рішення про обмін телефонними номерами між WhatsApp та Facebook викликало критику з боку борців за захист персональних даних, зокрема в Німеччині. Критики наголошують, що під питанням залишається, наприклад, відповідність європейським стандартам у сфері захисту даних.

WhatsApp створив американець українського походження Ян Кум разом з Браяном Ектоном. У жовтні 2014 року месенджер став власністю компанії Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук