Facebook запровадить новий алгоритм купівлі політичної реклами

Соцмережа перевірятиме покупців політичної реклами за допомогою поштових листівок

СвітАндрій Стець, 19 лютого 20180

З метою запобігти іноземному втручанню у вибори через соцмережу, Facebook перевірятиме покупців реклами, відправляючи їм поштові листівки. Про це повідомляє Associated Press.

Таким чином компанія планує боротися з незаконним розміщенням політичної реклами від імені іноземців.

Компанія буде відправляти листівки потенційним покупцям політичних оголошень, щоб підтвердити, що вони проживають в США, повідомила виконавча директорка Facebook Кеті Харбат.

Після цього одержувач повинен буде ввести отриманий код в Facebook, щоб продовжити купівлю оголошення.

Цей метод вперше застосують в листопаді до оголошень, в яких будуть згадуватися імена кандидатів напередодні проміжних виборів в США, сказав прес-секретар соцмережі Енді Стоун.

Зазначимо, що такий план був оприлюднений після того, як спеціальний адвокат Роберт Мюллер звинуватив 13 росіян у втручанні в президентські вибори.

В обвинувальному висновку Мюллера йшлося, що російські агенти вкрали номери соціального страхування та іншу інформацію про реальних американців і використовували їх для створення банківських і PayPal-рахунків для купівлі онлайн-реклами напередодні президентських виборів у США в 2016 році.

Агенти також вербували американців, щоб вони, наприклад, тримали в руках плакати під час мітингів, створюючи матеріали для використання росіянами в якості контенту в соцмережах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук