ФДМУ в Тернопільській області 17 квітня проведе аукціон

Економіка2 квітня 20092500

На аукціоні в регіональному відділенні Фонду державного майна України по Тернопільській області 17 квітня цього року продаватимуться - востаннє за зниженою ціною - частина побутового корпусу у місті Монастириська та вперше - тваринницький комплекс у Ланівцях, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі ТернОДА.

13 квітня цього року - останній день подачі заяв на участь в аукціоні, на якому продаватиметься із 30-відсотковою знижкою об'єкт державної форми власності - частина нежитлового будинку (побутового корпусу) площею 1611,4 кв.м (знаходиться на балансі ВАТ "Українська тютюнова компанія"), що у місті Монастирська.

Другим об'єктом на цьому аукціоні пропонуватиметься до продажу група інвентарних об’єктів (колишній тваринницький комплекс), що знаходиться у місті Ланівці та перебуває на балансі ВАТ "Тернопільплемсервіс".

Приміщення побутового корпусу у м. Монастирська розташовані на трьох поверхах триповерхової будівлі і можуть бути обладнані під офіси, їдальню, актовий зал та інше.

Зручність збільшує те, що об'єкт забезпечений двома сходовими клітками, які мають виходи на центральну вулицю міста та на внутрішню територію ВАТ "Українська тютюнова компанія".

Земельна ділянка, на якій розміщений побутовий корпус, знаходиться в межах площі, переданої в постійне користування ВАТ "Українська тютюнова компанія".

Через те, що об'єкт не був проданий у 2008 році (виставлявся для продажу на кількох аукціонах) початкову вартість продажу об'єкта зменшено на 30 відсотків, і з урахуванням ПДВ вона складає - 1 мільйон 256 тисяч 511 гривень.

Зважаючи на те, що термін дії висновку про вартість даного об'єкта завершується, то за даною зниженою ціною об’єкт виставляється востаннє.

З метою розширення чи започаткування підприємницької діяльності можна буде придбати на аукціоні колишній тваринницький комплекс у місті Ланівці, який включає групу інвентарних об’єктів. Будівлі були збудовані після 1965 року для розміщення підприємства з вирощування великої рогатої худоби.

Початкова вартість цього об'єкта (пропонується без збереження профілю) з урахуванням ПДВ складає - 247 тис.980 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук