Федерація баскетболу України закликала гравців і тренерів співати перед матчами державний гімн

СпортВолодимир Пиріг, 11 жовтня 20161070

Федерація баскетболу України (ФБУ) виступила з закликом до українських гравців і тренерів співати національний гімн перед матчами.

«Сьогодні, як ніколи у нашій країні, необхідна загальна підтримка усіх, хто став на захист України у гарячих точках. Багато клубів різними акціями підтримують армію і людей, постраждалих від збройного конфлікту на сході України. Ми знаємо чимало баскетболістів і тренерів, які беруть участь у благодійних та волонтерських акціях і рухах, і зараз виступаємо з ініціативою на всезагальну підтримку всіх українців, які борються за незалежність України», – йдеться у заклику ФБУ, опублікованому на її сайті.

«Ми звертаємося до кожного гравця і тренера баскетбольного співтовариства України виконувати гімн України перед початком кожного баскетбольного матчу. Ми закликаємо цим простим, але зрозумілим для кожного громадянина України актом, висловлювати подяку, почуття гордості і єднання, почуття патріотизму і солідарності з кожним захисником України, і звичайно ж, величезну скорботу і співчуття до кожного загиблого і потерпілого при захисті України», – наголосили у Федерації баскетболу.

Нагадаємо, раніше в Україні мережеві радіостанції почали двічі на добу вмикати державний гімн на заклик Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук