Федерація хокею України дискваліфікувала гравців, яких підозрюють в «здачі» матчу на Чемпіонаті світу

СпортІгор Саджениця, 23 серпня 20172750
Федерація хокею України дискваліфікувала гравців, яких підозрюють в «здачі» матчу на Чемпіонаті світу
Едуарда Захарченка підозрюють у здачі матчу

У середу, 23 серпня, відбулося засідання Ради Федерації хокею України. Одне з головних питань – ситуація навколо двох хокеїстів збірної України – Едуарда Захарченка та Володимира Вариводи. Їх підозрюють у «здачі» матчу проти Південної Кореї під час Чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні ІА, що відбувся 28 квітня 2017 року у Києві. Причиною для таких заяв стали опубліковані «розписки», в яких обоє гравців зізнаються, що вони поставили гроші (по 30 тис. доларів) на те, що збірна України програє суперникам з різницею у дві шайби. Варто зауважити, що Південна Корея перемогла лише 2:1 в серії буллітів. Тож у «розписці» хокеїсти «пообіцяли» вернути ці гроші.

При цьому сам Едуард Захарченко та Володимир Варивода не визнали автентичність цих «розписок». Відтак Комісії з питань встановлення фактів порушення регламентних документів ФХУ та IIHF направила їх в Український центр судових експертиз на почеркознавче дослідження. За даними ФХУ, «висновки експертів свідчать, що дані розписки написані Едуардом Захарченком та Володимиром Вариводою відповідно».

На підставі цього Комісія рекомендувала Раді Федерації вжити відповідних санкцій, а саме дискваліфікувати гравців від участі в будь-яких змаганнях з хокею з шайбою.

«Ми не розглядали чи був матч «зданий»? чи ні. Вже сам факт написання подібних розписок є порушенням норм Федерації хокею України та Міжнародної федерації хокею… Рада Федерації дискваліфікувала хокеїстів Едуарда Захарченка та Володимира Вариводу від участі у змаганнях з подальшою передачею відповідних матеріалів до правоохоронних органів, Міжнародної федерації хокею та Міністерства молоді та спорту України», – прокоментував рішення Ради президент Федерації Анатолій Брезвін.

При цьому Комісія не припиняє свою роботу і розслідує інформацію щодо інших матчів, в яких можуть фігурувати не лише хокеїсти, але й функціонери команд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук