ФФУ звинуватила гендиректора «Карпат» у дезінформації

Спорт17 червня 20140

ФФУ спростувала заяву генерального директора ФК «Карпати» Ігоря Дедишина про те, що Федерація заборгувала львівському клубу 75 тис швейцарських франків.

«14 червня на офіційному сайті ФК «Карпати» (Львів) було опубліковане інтерв’ю з генеральним директором клубу Ігорем Дедишиним, наприкінці якого прозвучала некоректна критика у бік Федерації футболу України. У відповідь на недостовірну інформацію, що була озвучена генеральним директором «Карпат», офіційно повідомляємо, що Федерація футболу України ще 5 червня виконала всі фінансові зобов’язання перед львівським клубом», - йдеться у повідомленні.

У своєму інтерв'ю Ігор Дедишин розповів, що клуб не має заборгованостей перед ФФУ, натомість Федерація винна ФК «Карпати» 75 тис. франків, визначених арбітражним судом у Лозанні (CAS).

У ФФУ стверджують, що ця інформація є абсолютно недостовірною. Для спростування відповідного коментаря з дозволу президента ФФУ Анатолія Конькова ФФУ зробила доступним для громадськості документ, який підтверджує виконання зобов'язань ФФУ перед львівським клубом.

«Крім того, у футбольного клубу «Карпати» (Львів) є заборгованість перед ФФУ. Це близько десяти невиконаних рішень Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ про виплати обов'язкових грошових внесків. Про суму заборгованостей представникам клубу відомо, тому можу лише рекомендувати щодо їх погашення у найближчі терміни», - йдеться у повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук