«ФІФА - тоталітарна структура, схожа на СРСР», - екс-глава Футбольної асоціації Англії

Спорт17 листопада 20141

Девід Бершнтейн, який очолював Футбольну асоціацію Англії з 2011 по 2014 рік, критично висловився про чинне керівництво ФІФА.

«ФІФА - це тоталітарна структура, яка нагадує радянську імперію, і знаходиться за гранню смішного. Під чинним режимом ФІФА довіра до футболу різко падає. Вибір Катару господарем Кубка Світу-2022 було одним з найбезглуздіших рішень в історії спорту», - сказав Бернштейн в інтерв'ю ВВС.

Також Бернштейн додав, що британці не повинні бойкотувати світову першість поодинці. «Якби я зараз очолював Футбольну асоціацію, то спробував поширити цю ідею серед інших членів УЄФА. Не можна провести серйозний чемпіонат без Німеччини, Іспанії, Італії, Франції, Нідерландів», - сказав він.

На знак протесту Девід Бернштейн також звільнився з антидискримінаційного комітету ФІФА.

Нагадаємо, ФІФА зняла всі підозри з Росії та Катару щодо порушень під час виборів господарів чемпіонатів світу 2018 і 2022 років.

У свою чергу член комітету з етики ФІФА Майкл Гарсія подасть апеляцію щодо звіту асоціації з розслідування процесу виборів країн-господарів ЧС-2018 і ЧС-2022. Гарсія залишився незадоволений тим фактом, що ФІФА ухвалила рішення не публікувати повністю його звіт про розслідування, оприлюднивши лише короткий оглядовий звіт.

Також своє розслідування продовжує ФБР у США. Слідчі вирішили продовжити розслідування, яке може вилитися в звинувачення проти високопоставлених чиновників ФІФА, заявили представники правоохоронних органів США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук