ФІФА перегляне результати розслідування щодо проведення ЧС-2018 у Росії

Спорт21 листопада 20140

Керівник комітету ФІФА з аудиту дасть оцінку повному звітові щодо визначення господарів мундіалів 2018 і 2022 років - Росії та Катару.
Представник комітету ФІФА з етики Ганс-Йоахім Еккерт та адвокат Майкл Гарсія погодились надати комітетові свій повний звіт, повідомляє ВВС Україна.

Резюме звіту, яке охоплює 42 сторінки, опублікували минулого тижня. Згідно з оприлюдненими даними, з Росії та Катару зняли звинувачення в корупції щодо вибору країн-господарів наступних мундіалів. У свою чергу Майкл Гарсія, який долучився до доповіді, розкритикував цей звіт, сказавши, що висновки хибні.

Під час зустрічі Еккерт і Гарсія погодилися, що для виконавчого комітету ФІФА важливо мати всю інформацію, необхідну для оцінки роботи комітету з етики. Вони також заявили, що готові відповісти на будь-які питання Виконавчого комітету федерації чи голови комітету ФІФА з аудиту Доменіко Скала. Очікується, що Скала винесе окремі свідчення зі звіту на розгляд виконавчого комітету ФІФА, який оцінюватиме, які кроки необхідно зробити.

Раніше у ФІФА також повідомили, що Росія не надала усіх документів для розслідування справи. Як виявилось, оргкомітет «Росія-2018» під час підготовки та виборів господаря чемпіонату світу використовував орендовані комп'ютери, які потім повернули власникам. Власники ж підтвердили, що через деякий час комп'ютери знищили.

У свою чергу, попри звіт ФІФА розслідування продовжують співробітники ФБР у США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук