Фільм «Пісня пісень» рекомендовано на премію Європейської кіноакадемії

Фільм «Пісня пісень» рекомендовано на премію Європейської кіноакадемії
«Пісня пісень»

Європейська кіноакадемія опублікувала список з п’ятдесяти ігрових європейських стрічок, з-поміж яких обиратимуть номінантів на призи Європейської кіноакадемії-2016.

З-поміж рекомендованих – одна українська стрічка, фільм Єви Нейман «Пісня пісень», учасник, серед іншого, МКФ у Карлових Варах і Торонто, тріумфатор минулорічного Одеського кінофестивалю. Фільм-лауреат Премії Національної спілки кінематографістів України найкращій вітчизняній ігровій стрічці 2015 року.

У 20 країнах із найбільшим представництвом членів Європейської кіноакадемії місцеві члени-академіки самостійно визначилися із фільмом від країни, який потрапив до переліку рекомендованих до номінування стрічок, йдеться на сайті Національної спілки кінематографістів України.

Цей список було доповнено фільмами, обраними Відбірковим комітетом, до складу якого входили члени Правління Європейської кіноакадемії та п’ятеро експертів, одним із яких є секретар Правління НСКУ, член Європейської кіноакадемії та Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI Алік Шпилюк.

Нагадаємо, що до цього списку потрапив і фільм Сергія Лозниці «Подія».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук